1 Series UV mini panelový žiarič DAAVLIN

 

 

Panely Daavlin 1 Series sú UV žiariče zabezpečujúce ožarovanie menších postihnutých častí tela. Ponúka efektívne priestorové riešenie potreby UV žiariča v lekárskej ambulantnej praxi ako aj domáceho liečenia. Jednotlivé modelové rady sa odlišujú typom ovládania - Flex alebo Timer - časovač a kombináciou UV žiaričov.

 

Názov:

1 Series

Dozimetria: Áno Flex Control alebo len časovač Timer.
   
Opis :

1Series je malá, prenosná jednotka určená pre liečbu malých lokalizovaných oblastí. Vysoká efektivita a všestrannosť vďaka použitiu modernej lampy so 180 stupňovým nastavením ohybu v priestore. Moderné 4 lampy teraz nahrádzajú až 8 konvenčných žiaričov.
Dozimetrické meranie výkonu zabezpečí presnosť alebo ak preferujete jednoduchosť ovládania, ponúkame časovač Timer .
Flex Control umožňuje nastavenie ošetrenia, ktoré je zadávané v jouloch (UVA) alebo kJ (UVB). Špeciálny UV snímač meria intenzitu svetla a upravuje dobu ožarovania, kompenzuje akékoľvek zmeny výkonu v dôsledku starnutia lámp alebo iných faktorov. Flex Control poskytuje veľmi presné dávkovanie UV žiarenia. Procedúry sú naprogramované v niekoľkých jednoduchých krokoch. One touch ovládanie umožňuje pohodlne začať, pozastaviť alebo pokračovať v liečbe. Jednoduchší variant Flex Control - Timer umožňuje ošetrenie, ktoré je definované v jednotkách času (minúty: sekundy). Digitálny časovač state-of-the-art zabezpečí presnosť trvania liečby.

1Series Daavlin je k dispozícii s celou radou svetelných zdrojov s rôznymi vlnovými dĺžkami: UVA UVA1, úzkopásmové UVB 311, B UVB a tzv. Blue light.Zariadenie tak má výhudu modulárnosti a aj vďaka upevneniu lamp len na jednom konci je ich výmena pohodlná a jednoduchá. Klient tak získa vysoko univerzálny prístroj za prijateľnú cenu.