ACCENT RF Bodyshaping systém

 

 

Zariadenia Accent primárne využívajú rádiofrekvencnú energiu - premenlivé elektromagnetické pole, na kontrolované volumetrické zvýšenie teploty tkaniva do hlbky 2mm až 25 mm, v závislosti od použitej hlavice a nastaveného výkonu.
Ohrev a reštrukturalizácia sa zakladá na fyzikálnom princípe pohybu a trenia molekúl vody obsiahnutých v tkanive. Molekuly vody v tele sa snažia prispôsobit polarite vlnenia. Nakolko uvedene premenlivé elektromagnetické vlnenie je v pásme rádovo desiatok MHz, v praxi to znamená že molekula vody musí vykonat niekolko desiatok miliónov kmitov za jednu sekundu. To spôsobí signifikantný nárast teploty cieleného tkaniva.

Okamžitý úcinok tohto tepla je prícinou kontrakcie kožného kolagénu, co má za následok vypnutie pokožky. Koža scervená a erytém je viditelný pocas maximálne jednej až dvoch hodín. Nasleduje naštartovanie dalšieho, pomalšieho ale progresívneho úcinku, kde teplo stimuluje tvorbu kolagénu, co prispieva ku omladenejšiemu vzhladu vrchnej vrstvy pokožky.
Energia preniká aj hlbšie ku tukovému tkanivu, ktoré rozrušuje, následne dochádza
k vyplavovaniu obsahu tukových buniek do lymfatického riecišta, ktoré dalej zabezpecuje odplavovanie splodín z miesta zásahu. Uvedená technológia zmenšuje a redukuje celulitídu taktiež zlepšuje lokálny metabolizmus, podporuje hojenie narušených vlákien tkaniva. Uvolnuje opuchy tkaniva, podporuje absorpciu a odvodnenie zadržiavaných tekutín a toxínov lymfatickým systémom.

  • Rýchlosť zákroku a ošetrenie velkých oblastí
  • Dlhodobé odstránenie tuku, celulitídy, vypnutie pokožky
  • Viditelné výsledky po každom zákroku
  • Jednoduchá a nízkonákladová technológia
  • Žiadny spotrebný materiál (max gél)
  • Pohodlie pacienta pri aplikácií, bezbolestná aplikácia
  • Vysoká spoľahlivosť systému a mobilita
  • Žiadne uzemňovacie ani neutrálne elektródy
  • Ľahko premiestniteľný
  • Aktívne chladené nástavce (4°C) - Peltiercooling

 

 
   
     
RF nástavce:
Nástavec:
Unipolárny
Unipolárna hlavica umožňuje liečbu celulitídy, ošetrenie a tvarovanie problematických telesných partií. Volumetrickým riadeným ohrevom tkaniva do hĺbky 15-25mm, dosahuje redukciu telesného tuku. Zlepšuje lokálny metabolizmus, naštartuje hojenie poškodených podkožných vlákien kolagénu, redukuje opuchy systémom vyplavovania a odvodnenia zadržovaných tekutín a toxínov v tele do lymfatického riečišťa tela.
   
   
Nástavec:
Bipolárny
Hlavica  je určená k odstraňovaniu a vyhladzovaniu vrások, vypnutiu pokožky na prácu na miestach s nízkou tukovou vrstvou - oblasť tváre atď. Hlavica zohrieva tkanivo do hĺbky maximálne 6mm. Zvyšuje krvnú mikrocirkuláciu, blahodárne pôsobí na detoxikáciu tkaniva a redukciu tukových buniek. 
   
Klinické výsledky (pred zákrokom - po zákroku)
        RF nástavec RF nástavec Kontrolka Bezpečnostný spínač s kžúčikom STOP tlačidlo Displej a ovládací panel